" />

POZOR - GLUKOMETER KUPUJTE VŽDY LEN CERTIFIKOVANÝ,
ako registrovanú zdravotnícku pomôcku Ministerstvom zdravotníctva SR a Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv! Len na takýto glukomer Vám môže vzniknúť nárok na predpísanie receptu na náhradné testovacie prúžky a lancety, ktoré sú plne hradené zdravotnými poisťovňami!

O správnosti Vášho výberu sa presvedčte
priamo na stránke ŠÚKL,
alebo v
kategorizácií zdravotníckych pomôcok Ministerstva. zdravotníctva SR.
           
                                                                                                                                                  Návrat na domovskú stránku.

Glukometer
OneTouch Ultra 2 štart set
mmol/l

 Glukometer OneTouch Ultra 2

Táto sada glukometra je vhodná najmä pre staršie osoby so zhoršeným zrakom, alebo naraz pre viac osôb, ktoré si prostredníctvom vyhodnocvovacieho software chcú na počítači sledovať odlíšený stav viacerých osôb. Jeho nespornou výhodou je veľký displej, dobre čitateľné písmená a čísla, možnosť zapnúť podsvietenie displeja.
Jednoduché meranie na tri kroky, ktroré zvládne každý:
- a/ vsunúť testovací prúžok do glukomera,
- b/ priložiť nepartnú kvapku krvi k testovaciemu prúžku,
- c/ po 5 sekundách odčítať výsledok.

Ak ste diabetik,Váš život s glukometrom One Touch Ultra 2 sa môže zmeniť. Meranie hladiny cukru v krvi len nepatrnou kvapkou krvi (1µl) s výsledkom nerania za 5 sekúnd.

Štart set obsahuje všetko, čo k meraniu potrebujete:
glukometer, testovacie prúžky, lancety, testovací roztok, odberové pero, vloženú batériu, slovenský návod na použitie a praktické mäkké púzdro.

Náhradné testovacie prúžky a lancety ku glukomeru sú identické ako ku OneToch Ultra, sú kategorizované, môže Vám ich predpísať na recept Váš ošetrujúci lekár, sú dostupné v kažkej lekárni, alebo vo výdajni zdravotníckych pomôcok a plne hradené zdravotnými poisťovňami.

Glukometre sa dajú pripojiť k PC cez špeciálny USB kábel a pomocou počítača vyhodnocovať kažé meranie, zvlášť pre niekoľko osôb so sledovaním histórie. Software je súčasťou balenia USB kábla. Bližšie informácie o software a USB pripojenia na bezplatnom tel. čísle 0800-11-22-33.

Glukometer má pamäť na: 500 nameraných hodnôt s dátumom a časom a prípadnou poznámkou kedy sa meranie uskutočnilo, napr. po jedle, na lačno a pod. Môžeme zobraziť aj priemerné hodnoty za 7, 14, alebo 30 dní. Výdrž batérií je približne 1 000 meraní. Náhradné batérie sú bežne dostupné. Jednoduchá obsluha. Voliteľný jazyk zobrazovania: anglický, nemecký, francúzky a holandský. Napriek tomu, že nie je voliteľný jazyk slovenský, manipulácia s prístrojom je veľmi jednoduchá, celé meranie je na tri kroky a v podstate sa celé meranie realizuje len cez jasné a pre každého zrozumiteľné ikony.

Pozrite si výbornú interaktívnu stránku a obsluha sa pre Vás stane hračkou bez nutnosti čítania manuálu - kliknite na: Try it now!!!

Pozrite si manuál k programu: OneTouch™ Diabetes Management Software v2.3 User Manual Software.

Pozrite si skrátenú príručku glukometra One Touch Ultra 2 v slovenskom jazyku. Formát DOC, formát PDF .


Glukometer
OneTouch UltraEasy štart set
mmol/l

 ,k

yuikl

yuikyuk

Táto sada glukometra je vhodná najmä pre mladšiu a strednú vekovú kategóriu.
Ide o najmenší glukometer. Rozmermi One Touch Ultra Easy 108 x 32 x 17mm a s váhou 34g je praktickým, diskrétnym a každodenným pomocníkom na cestách, v škole, v kabelke, alebo v saku. Celá súprava glukometra zabaleného v mäkkom púzdre je približne veľkosti mobilného telefónu. Meranie hladiny cukru v krvi len nepatrnou kvapkou krvi (1µl) s výsledkom nerania za 5 sekúnd.

Jednoduché meranie na tri kroky, ktroré zvládne každý:
- a/ vsunúť testovací prúžok do glukomera,
- b/ priložiť nepartnú kvapku krvi k testovaciemu prúžku,
- c/ po 5 sekundách odčítať výsledok.

Štart set obsahuje všetko, čo k meraniu potrebujete:
glukometer, testovacie prúžky, lancety, testovací roztok, odberové pero, vloženú batériu, návod na použitie a praktické mäkké púzdro.

Náhradné testovacie prúžky a lancety ku glukomeru sú identické ako ku OneToch Ultra, sú kategorizované, môže Vám ich predpísať na recept Váš ošetrujúci lekár, sú dostupné v kažkej lekárni a plne hradené zdravotnými poisťovňami.

Tento typ glukometra sa nedá pripojiť k PC.

Glukometer má pamäť na: 50 nameraných hodnôt s dátumom a časom Výdrž batérií je približne 1 000 meraní. Jenoduchá obsluha. Voliteľný jazyk zobrazovania: anglický, nemecký, francúzky a holandský. Napriek tomu, že nie je voliteľný jazyk slovenský, manipulácia s prístrojom je veľmi jednoduchá a v podstate sa celé meranie realizuje cez jasné a zrozumiteľné ikony.

Pozrite si skrátenú príručku glukometra One Touch Ultra 2 v slovenskom jazyku. Formát DOC, formát PDF .

a